"Czwórka" Legnica

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy

Szachiści na medal

Skomentuj »

 

W Akademii Rycerskiej odbył się trzeci turniej szachowy w ramach programu edukacyjnego „Legniczanie dają mata”. Uczestniczyli w nim uczniowie klas trzecich wszystkich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hermanowski Rafał /IIIa/, Krzywicki Filip /IIIa/, Kuryło Kamil /IIIa/, Kuraś Arleta /IIIa/ , Szczypińska Natalia /IIIa/, Anklewicz Adam /IIIb/, Domalewski Kacper /IIIb/, Górecki Gabriel /IIIb/, Mazur Aleksandra /IIId/, Matusik Kinga /IIIe/.

Trzecioklasiści w skupieniu i z wielkim zaangażowaniem rozgrywali partie szachowe. Drużyna naszej szkoły zajęła 1. miejsce /w ubiegłym roku byliśmy na miejscu 5., a dwa lata temu na 9./. Uczniowie otrzymali puchar, złote medale i pamiątkowe dyplomy.

Uczniów do turnieju przygotowali: Elżbieta Zaremba, Marek Czerniawski i Beata Kapuścińska

 

Komentowanie zablokowane.