"Czwórka" Legnica

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy

Kiermasz Świąteczny

Skomentuj »


Dnia 14.12.2017 r. w naszej szkole rodzice wraz z uczniami klas III c i III e przygotowali Kiermasz Świąteczny. Na korytarzu wystawione były stoiska na których mieniły się blaskiem i urzekały swym pięknem i oryginalnością ozdoby bożonarodzeniowe, kartki świąteczne wykonane przez uczniów z klasy III e. Pięknie prezentowały się również słodkie wypieki przygotowane przez mamy z kl. III c. Cały dochód uzyskany podczas kiermaszu, został przeznaczony na pomoc dzieciom naszej szkoły w ramach działalności TPD.
Dzieci i wychowawcy klas składają serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom kiermaszu. Dziękują również osobom, które zaangażowały się w jego przygotowanie i organizację, a są to: pani A. Minota, pani S. Sobecka, pani A. Walczyńska, pani M. Lisowska, pani Grażyna Litwinowicz
i pani A. Joniec.

Wychowawcy: M. Molga, J. Całkowska

Komentowanie zablokowane.