"Czwórka" Legnica

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy

Andrzejkowy zawrót głowy

Skomentuj »

W poniedziałek 26 listopada 2018 r. sala gimnastyczna SP-4 udekorowana balonami zaroiła się
od roześmianych, kolorowo ubranych dzieci. Jak co roku powodem spotkania była zabawa andrzejkowa zorganizowana dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego, Świetlicy Środowiskowej z parafii św. Jana oraz uczniów naszej szkoły. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas przy udziale Koła Przyjaciół Dzieci z SP-4
oraz ogromnej pomocy Stowarzyszenia „SPYNACZ” i wolontariuszy ze Szkoły Muzycznej, zadbali o wspaniałą atmosferę. Zaproszonych Gości przywitały żywiołowe tańce przygotowane przez grupę uczniów SKC z naszej szkoły, a do ostatniej minuty zabawy swoimi najnowszymi dyskotekowymi przebojami i kolorowymi światłami zachęcał do pląsów DJ Marcel. W przerwie na wszystkich czekał słodki poczęstunek i napoje. Ponad 120 dzieci bawiło się radośnie, integrując się z nowo poznanymi kolegami i koleżankami, już nie mogąc się doczekać następnej, tak dobrej zabawy. Wszystkim obecnym na zabawie dziękujemy za stworzenie niezwykłej atmosfery. Jak zwykle można było liczyć na pomoc nauczycieli: Beaty Bednarowskiej, Iwony Borowiec, Danuty Dąbrowicz, Magdaleny Garbacz i Lili Kuneckiej z SP-4, Ewy Wójcik ze Szkoły Muzycznej oraz Jakuba Należnego ze Stowarzyszenia „SPYNACZ”.

 

Opiekun Szkolnego Koła Caritas

Lila Matuk

Komentowanie zablokowane.